FORTUNA

Aplicație Android

Live Chat! Start chat
Ai o notificare! Start chat
Cine ia 22 de meciuri, le prinde pe toate! Bucureșteanul-minune a câștigat 1.200.000 de lei cu un bilet complet nebun

Uneori îți vine să zici că ție nu ți-e dat. Ba te scoate un meci, ba ai fost foarte puțin pe lângă, ba cu miză mare iei prea puțin sau cu miză mică ... nimic niciodată. Nu, nu e așa. E vorba de încredere, știință și miligramul ăla de noroc. E ca aia cu 1% inspirație și 99% transpirație. Și cum să nu transpiri, când ții în mână 4 bilete de 1.2 milioane de lei câștig total?

Un bucureștean a făcut-o săptămâna trecută și l-au trecut transpirații mai mult de fericire decât de emoții. Pentru că atunci când pui câte 78 de lei miză pe 4 bilete care îți aduc 300.000 de lei fiecare, e clar că te pricepi și că știi ce joci. Că dacă ai fi pus 2 sau 10 lei pe cotă 500, atunci nu te mai consumai.

Dacă era să câștigi, te uitai la final și gata. Dar când pui mulți bani pe cote mari, atunci ești priceput. Nu le „trântești” așa, oricum. Cele 4 bilete au fost identice, desigur, și au fost pline de gazdele/oaspeții marchează în a doua repriză. Au fost 22 de selecții, aproape toate cu același tip de pariu: gol marcat de oaspeți/gazde în repriza a doua. Favoriții nu l-au dezamăgit pe curajosul nostru jucător.

A luat pe bilete meciuri din Italia, Germania, Franța, Anglia, Ucraina, Belarus, Croația, Danemarca. A făcut turul tuturor campionatelor, și a adăugat cotă x2.00 la final pentru câștig dublu la Fortuna, iar acum e mai bogat cu 1.200.000 de lei. Mai are rost să mai zicem ceva? Aaa, da, urmează meciuri tari weekend-ul ăsta și alte mii de posibilități de câștig, pentru toți românii! Hai la joc!

BILETUL CÂȘTIGĂTOR DE LA FORTUNA

Parma – AC Milan, Oaspeții marchează în repriza a doua, cotă 1.43 (1-1)
Liverpool – Aston Villa, Gazdele marchează în repriza a doua, cotă 1.37 (2-0)
Bayern Munchen – Union Berlin, Gazdele marchează în repriza a doua, cotă 1.36 (1-1)
Werder Bremen – RB Leipzig, Oaspeții marchează în repriza a doua, cotă 1.35 (1-1)
FC Minsk – BATE Borisov, Oaspeții marchează în repriza a doua, cota 1.36 (2-2)
Dinamo Kiev – Dnepr, Gazdele marchează în repriza a doua, cota 1.35 (2-0)
Juventus – Genoa, Gazdele marchează în repriza a doua, cota 1.39 (2-0)
AS Monaco – Dijon, Gazdele marchează în repriza a doua, cota 1.23 (3-0)
Sheffield United – Arsenal, Oaspeții marchează în repriza a doua, cota 1.49 (0-2)
Lyon – Angers, Gazdele marchează în repriza a doua, cota 1.32 (1-0)
Genk – St. Truiden, Gazdele marchează în repriza a doua, cota 1.34 (1-0)
Anderlecht – Club Brugge, Oaspeții marchează în repriza a doua, cota 1.64 (2-1)
Istra 1961 – Hajduk Split, Oaspeții marchează în repriza a doua, cota 1.64 (0-1)
AGF Aarhus – Midtjylland, Oaspeții marchează în repriza a doua, cota 1.63 (1-3)
Brondby – FC Copenhaga, Oaspeții marchează în repriza a doua, cota 1.75 (1-2)
VVV Venlo – PSV Eindhoven, Oaspeții marchează în repriza a doua, cota 1.22 (0-1)
Espanyol – Leganes, Gol în repriza a doua, cota 1.35 (1-1)
Strasbourg – PSG, Oaspeții marchează în repriza a doua, cota 1.43 (1-1)
AZ Alkmaar – Sparta Rotterdam, Gazdele marchează în repriza a doua, cota 1.31 (1-0)
Tondela – FC Porto, Oaspeții marchează în repriza a doua, cota 1.35 (0-1)
Pacos Ferreira – Benfica, Oaspeții marchează în repriza a doua, cota 1.40 (0-2)
Trencin – Zilina, Oaspeții marchează în repriza a doua, cota 1.45 (1-1)